POKAŻ MENU
 
 •  

   

   

   

   

   

       

 •  

   

   

   

   

   

   

  ASYSTENTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  HIGIENISTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  OPIEKUNKA

  DZIECIĘCA

 •  

   

   

   

   

  OPIEKUN

  MEDYCZNY

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  DENTYSTYCZNY

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  ELEKTRONIKI

  I INFORMATYKI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  MASAŻYSTA

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  STERYLIZACJI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TERAPEUTA

  ZAJĘCIOWY

 •  

   

   

   

   

   

   

   

  PODOLOG

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  USŁUG

  KOSMETYCZNYCH

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  FARMACEUTYCZNY

   

 

232 rocznica Konstytucji 3-go maja

W dniu dzisiejszym obchodzimy 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. W całym kraju odbywają się uroczystości patriotyczne. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego naszej szkoły: Gabriela  Zając, Justyna Kisiela oraz Marcin Kędzierski reprezentowali naszą szkołę - Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Puławach - podczas mszy świętej za Ojczyznę w kościele pw. św. Józefa w Puławach. 
Poczet sztandarowy pięknie i dumnie reprezentował naszą społeczność także podczas uroczystości patriotycznych pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja, gdzie po przemówieniu Prezydenta Puław - Pawła Maja - słuchacze złożyli wiązankę kwiatów.

wróć